Get Adobe Flash player

Biesiada 2013

Zmień czcionkę:

Hala „Nowa Concordia” w klimacie śląskim

W piątek dnia 08.02.2013 roku w hali Nowa Concordia odbyła się III Biesiada Integracyjna Szamocin Fest.Organizatorem owej imprezy był Szamociński Ośrodek Kultury. Impreza integracyjna  liczyła ok. 480 osób a chętnych było blisko 800. Z powodu braku miejsca do tańczenia oraz głównie bezpieczeństwa organizatorzy przyjęli tylko tą ilość. Przybyłych gości zabawiali znani z telewizji i śląskich list przebojów wykonawcy:  „Max Bayer”, „Jorgusie” oraz  Mirek Jędrowski z zespołem.  

 

Atmosfera była bardzo miła i przyjazna. Niektórzy uczestnicy spotkali swoich znajomych  po latach i odświeżyli stare znajomości. Wszyscy świetnie się bawili, tańczyli oraz śpiewali znane śląskie utwory. Podczas imprezy odbył się pokaz tańca ze szkoły tańca z Piły oraz trzy panie  na czele z panią Teresą Januchowską w przebraniu na lata 50 - te zaśpiewały utwór przygotowany specjalnie na tą okazję. Najliczniejszą grupą  byli członkowie Uniwersytetu III Wieku z Chodzieży oraz chóry pana Jana Margowskiego za co bardzo dziękujemy, że zechcieli bawić się razem z nami.

Goście stworzyli najdłuższy wąż oraz kółko jakie było możliwe do którego weszli wszyscy uczestnicy biesiady.

Tegoroczną Biesiadę zalicza się do bardzo udanych. Na twarzach gości widać było zadowolenie. Zapewne mile będą wspominać to wydarzenie i z chęcią wybiorą się na następną Biesiadę do hali „Nowa Concordia” w Szamocinie która jest planowana na koniec listopada tego roku.

Dyrektor Szamocińskiego Ośrodka Kultury dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli aby impreza udała się, m.in. dyrektor Zespołu Szkół w Szamocinie za krzesła i część stołów, panom Irkowi i Adamowi, paniom Beacie, Joannie, Łucji z biblioteki publicznej w Szamocinie, pani Ewie za stoły z Lipiej Góry, panu Piotrowi, Marcinowi, Darkowi za nagłośnienie oraz pracownikom hali i całego Ośrodka Kultury za tak perfekcyjne przygotowanie hali zaledwie w trzy godziny.

Miasto jak ze snu - klip

Miasto jak ze snu

Film Promujacy Szamocin

Znajdź nas na Facebooku

Facebook Image

Nasza strona

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Naszą stronę odwiedziło

Odsłon artykułów:
529627